Nazywam się Marcin Deręgowski. Mam 37 lat, pochodzę z Rzeszowa. Jestem żonaty, posiadam dwójkę dzieci Hannę i Igora. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Informatyka i ekonometria oraz studiów podyplomowych na kierunku Analityka biznesowa.

 

Obecnie pełnię funkcję Radnego Miasta Rzeszowa. Kieruję Komisją Sportu i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi. Jestem również członkiem Rady Programowej TVP Rzeszów.

Zawodowo zajmuję się realizacją projektów informatycznych, m.in. analizą biznesową. Organizuję również imprezy integracyjne dla firm, pełnię rolę koordynatora i instruktora zajęć z teambuildingu. W wolnych chwilach projektuję w 3D obiekty architektury wnętrz.

Jestem sprawdzonym organizatorem. Potrafię kierować zespołem i pracować z ludźmi. Umiem słuchać. Podczas studiów przewodziłem Europejskiemu Forum Studentów AEGEE. Przez kilka lat byłem również starostą swojego roku. W latach 2009-2010 przewodniczyłem Stowarzyszeniu "Młodzi Demokraci" na Podkarpaciu. W latach 2012-2014 przewodziłem pierwszej Rzeszowskiej Radzie Działalności Pożytku Publicznego. A od 2010 roku jako Radny Miasta Rzeszowa zajmuję się problemami mieszkańców Rzeszowa.

Wyróżnia mnie kreatywność, dynamika i aktywność na wielu płaszczyznach działalności zawodowo-społecznej. Dzięki temu lepiej znam potrzeby i oczekiwania ludzi młodych, osób starszych oraz przedsiębiorców.

Hobby: sporty ekstremalne, rozwój osobisty, polityka.